John HannahI

John David Hannah

7,8
7 667 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Hannah

Ogladalam go jedynie jako w roli Jamesa w "Przypadkowej dziewczynie". Jego gra byla niesamowicie przejmujaca, a on sam sprawia wrazenie cholernie sympatycznego faceta. Az zal czlowieka bierze, ze tacy ludzie nie istnieja naprawde. Przyjemnie i przykro sie to oglada...

Lady_Snape

Tak, zgadzam się :) Uroczy, taki 'swój chłop' jak to mówią. Ma bardzo przyjacielski wyraz twarzy. Poza tym bardzo fajnie zagrał również w obu "Mumiach'. Ma w sobie coś takiego...świerzego i zabawnego :)

Lady_Snape

Oglądałam z nim już dwie "Mumie", "Cztery wesela i pogrzeb" i ale to wciąż mało, bo chciałabym zobaczyć, jak John sprawdza się w rolach głównych (choć w "Sliding Doors" jego bohater był przecież jednym z najważniejszych. Może ktoś coś poleci? Tymczasem w niedzielę czyli jutro oglądamy "Cztery wesela..." - wybornie brytyjski humor + równie zabawny John Hannah i cała plejada ciekawych postaci, jaki Kristin Scott-Thomas, Rowan Atkinson w roli księdza ;D

Lady_Snape

Wczoraj oglądałam "Cztery wesela i pogrzeb". Podtrzymuję opinię, ma sympatyczną twarz
i jest lepszym aktorem niż Hugh Grant, który zawsze gra Hugh Granta ;].

Lady_Snape

Nie będe zbyt odkrywacza zgadzając sie z Tobą- facet jest po prostu kochany i uroczy. Choć moim zdaniem to właśnie wszystkie te drugoplanowe postacie nadały mu tego uroku. Ta galeria dziwnych, smiesznych czasem kontrowersyjnych i często dragicznych posdtaci mogłaby by nie udźwignąć sama całego filmu, a tak mozemy obserwować jak genialny aktor (bo tylkot acy to potrafią) a małej rólki tworzy wspaniała krecje =)

Lady_Snape

no i ten jego akcent! cuuudo! aktorzy próbują raczej pozbyć się mocnych akcentów, a szkoda, bo kiedy w "Sliding Doors" James cytuje Monthy Pytona ze szkockim akcentem - miodzio :D

arikuja

Connery z pomocą rewelacyjnego akcentu i lekkiej wady wymowy podbił świat. Kto wie, jak to będzie z Johnem Hannah ;) Swoją drogą, uwielbiam, kiedy parodiuje Palina i spółkę - trochę szkoda, że tak mało w kinie jest odniesień do Latającego Cyrku.

użytkownik usunięty
Lady_Snape

ja go widzialam w Mumii i Czterech weselach...
bardzo przyjemny jest ;-)

Lady_Snape

Potwierdzam :) bardzo sympatyczny aktor...ma bardzo przyjazny wygląd, fajnie zagrał w Mumiach (bardzo ciesze się, że będziemy go mogli oglądać w trzeciej części) i w Randce z Lucy :)

Lady_Snape

a ja go kocham za jego akcent :) [czemu ten post jest za krotki?]

Lady_Snape

Ma w sobie urok.
Widziałam go w Mumii, Czterech weselach i pogrzeb, Przypadkowej dziewczynie i w Randce Z Lucy.

użytkownik usunięty
Lady_Snape

Jest to jeden z moich ulubionych aktorów.Najlepiej wypdł w Mumi :)

wnosił tam dużo humoru :)

Lady_Snape

Popieram. Wygląda na sympatycznego i świetnie radzi sobie w rolach, które otrzymał. ;)

Lady_Snape

Zgadzam się w zupełności! Uroczy jest, uwielbiam go, a rola w Przypadkowej dziewczynie to już w ogóle mnie rozwala. Oglądałam go też ostatnio w Poirotcie ( Appointment with Death )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones